Den plný inspirace, aneb mentoring day na EQUAL PAY DAY 2019

V poslední době mi práce poněkud přibylo a já místo psaní článků svoji Lehkost žití, jsem byla spíše v gymu se svými klienty. Po měsíční odmlce bych se s Vámi ráda podělila o zážitek ze skvělé akce EQUAL PAY DAY 2019 – mentoring day, který byl skvělou inspirací i pro můj blog a všechny moje aktivity.

Vstupenku jsem dostala od své klientky interiérové architektky Evy Lövenhöferové, touto cestou ji ještě jednou děkuji. Před samotnou akcí jsem párkrát v hlavě přemlela myšlenku, jak vlastně takový hodinový metoring může vypadat a co vše se vlastně  během hodiny dozvím. A musím uznat, že po první hodině jsem byla zcela nadšená a palná nové energie a inspirace. To vše během celého dne gradovalo. Potkala jsem se jednotlivých stolů z osobnosti různých oblastí od bussinesu přes marketing až po koučink.

Když teď o tom všem zpětně uvažuji a probírám se poznámky, jsem stále plná dojmů. Zjistila jsem a hlavně jsem se utvrdila v tom, že působit ve více oborech (pokud je dokážu efektivně skloubit – a to věřím, že mi jde) není na škodu. Naučila jsem se sestavit si business a akční plán pro své další podnikání. Získala jsem nový pohled na to jak si poradit i v situacích, které nejsou úplně jednoduché. A co si z toho všeho odnáším? To dáš!

Věřím, že se na mém blogu s vámi budu potkávat více než jednou měsíčně a budu vám přinášet spoustu inspirace nejen pro změnu životního stylu.

 

Přejít nahoru